Tuinhuis met overkapping op maat

Een tuinhuis met overkapping maken we als één geheel: één doorlopend geraamte van eiken of Douglas, met een dicht deel voor het tuinhuis en een open deel als overdekt terras. Alles is op maat en verbonden met pen-en-gat, halfhout en zwaluwstaart. Je bepaalt zelf hoe groot het tuinhuis wordt en hoe groot de overkapping.

Douglas overkapping met inpandige schuur en een Ipe vlonder, bij een klant

Verhouding tuinhuis en overkapping

Op de foto zie je een project van een klant: een Douglas overkapping met een inpandige schuur en een Ipe vlonder eronder. Veel klanten kiezen een derde dicht en twee derde open. Wil je meer opslag, maak het dichte deel groter. Elke verdeling is mogelijk.

Eiken of Douglas

Voor een groot tuinhuis met overkapping kiezen de meeste klanten eiken. Douglas is voordeliger en lichter, en past goed bij een kleiner tuinhuis. Zie eiken of Douglas.

Afwerking

Liever een tuinhuis met een smalle veranda aan de voorkant? Zie tuinhuis met veranda.

Prijs berekenen

In de calculator zie je direct een prijs voor onze standaardmodellen. Zie die modellen als vertrekpunt: elk project maken we voor de klant op maat, in elke afmeting die je wenst. Wil je een maat of indeling die niet in de calculator staat? Stuur ons je schets via de contactpagina of WhatsApp.

Veelgestelde vragen

Kan ik het tuinhuis later dichtmaken of vergroten?

Ja. Op het geraamte kun je later wanden of glas plaatsen. Zie overkapping dichtmaken.

Hoe wordt het geleverd?

Als genummerd bouwpakket met bouwtekening. De levertijd is ongeveer 8 weken.

Geschreven door Tom Wegter (teamleider IT) en Marc Westerhuis (teamleider communicatie) van Hardhout Discount· laatst bijgewerkt: 4 oktober 2026· Facebook · Instagram · YouTube · Pinterest