Exclusieve IPE 3D Poort | Massieve 4.0 x 4.0 cm Balkjes

Luxe IPE Lamellen Poort: De Ultieme Eenheid voor uw Tuin

✓ Direct leverbaar uit eigen voorraad | ✓ Levensduur 30 jaar+ | ✓ Gratis advies

Wilt u een tuin die rust en exclusiviteit uitstraalt? Onze IPE lamellen poorten vormen de perfecte balans tussen privacy en modern design. IPE is de onbetwiste koningsklasse onder het hardhout: extreem stabiel, nagenoeg krimpvrij en voorzien van een prachtige, fijne nerf. Of u nu kiest voor onze 5.0, 7.0 of 9.0 cm lamellen, u investeert in een poort die generaties lang meegaat en niet gaat werken.

Of je nu een tuinpoort, schuttting lamelen of vlonder wenst: Ipe hout bij hardhoutdiscount kan u het kopen!

Alle ipe moderne schuttingen

Ipe schutting met balkjes verticaal strak & modern  

Schutting van ipe hout met lamellen 4x4 super modern en strak

Vlonder van ipe hout onzichtbare montage door clip en klik systeem als buitenparket

Alle ipe producten in een handomdraai check het hier

Kies uw stijl: 5.0 cm, 7.0 cm of 9.0 cm schutting of poort lamellen?

Kenmerk 5.0 cm Lamellen 7.0 cm Lamellen 9.0 cm Lamellen
Look Verfijnd & Modern Elegant & Balans Robuust & Massief
Advies Stadstuinen Luxe Villabouw Grote percelen

Compleet Pakket & Blinde Montage

Wij leveren een totaalpakket: een mat zwart gecoat stalen frame (zonder storend kruis), IPE lamellen en zwart beslag. Dankzij onze speciale montageclips schroeft u de lamellen onzichtbaar vast. Geen schroefkoppen in het zicht, alleen puur hout.

Onderhoudstip: Behandel uw poort 2x per jaar met onze IPE olie om de warme bruine kleur te behouden. Zonder olie vergrijst het hout naar een prachtig egaal zilvergrijs.

Zware poortpalen 14,0 x 14,0cm

Een 4x4 poort of schutting is zwaarder in gewicht dan een normale lamellen schutting of poort. Omdat een lamel in 4x4 totaal meer volume heeft dan een dunnere lamel 2,1 dik die je met clips monteerd.

Natuurlijk is een dubbelzijdige poort bekleed met 4x4 lamellen zwaarder dan een enkelzijdige, daarom is het raadzaam om de staander of paal af te stemmen met het gewicht, 14 x 14 is de beste keuze.

Maak uw tuinontwerp compleet

Creëer eenheid door uw poort te combineren met een IPE vlonder of IPE schutting in dezelfde lamelmaat of juist een afwijken voor nog meer contrast. Hulp nodig bij het inmeten of een dubbele poort nodig? Nicolien en het team staan voor u klaar.

Premium kwaliteit, betreft een normale (hoge FAS) uitsortering hout, direct uit eigen import aan u geleverd.

klant beoordeling   WhatsApp