Kwaliteitsproduct met luxe uitstraling
EPDM dakdek folie
| Afmeting | Op maat geleverd, uit 1 stuk |
| 1.14 mm dik | |
| Levertijd ca 2 wk na opdacht | |
| Materiaal | EPDM folie |
| Gratis | Kit + uitloop |
Stapsgewijs
Stap-voor-stap" Calculator
EPDM dakdek folie
| Afmeting | Op maat geleverd, uit 1 stuk |
| 1.14 mm dik | |
| Levertijd ca 2 wk na opdacht | |
| Materiaal | EPDM folie |
| Gratis water uitloop bijgeleverd | Gratis montage kit bijgeleverd |
EPDM-dakbedekking, waarmee u elk dak van de beste bedekking voorziet. Easy cover is een membraan dak systeem. Door de speciale hot bondingtechniek worden homogene EPDM banen in de fabriek onderling aan elkaar verbonden. Deze membraantechniek zorgt ervoor dat wij een EPDM-dakbedekking produceren waarmee elk dak nagenoeg in één keer kan worden afgedicht.
Het werken met een EPDM-membraan heeft grote voordelen. Zo wordt het aantal naden en dus risico’s tot een absoluut minimum beperkt. Er zijn veel minder handelingen op het dak te verrichten, waardoor elke dakconstructie sneller en effectiever waterdicht is.
Door de uitstekende eigenschappen van onze EPDM-folie is de easy cover uitermate geschikt tegen veroudering als gevolg van vrije blootstelling aan UV- en ozonbelasting, en hierdoor zeer geschikt om als partieel of volledig gekleefd systeem verwerkt te worden.
Vanaf 2008 schrijft het Bouwbesluit voor dat een dakbedekkingssysteem onder voorwaarden en uitzonderingen vliegvuurbestendig dient te zijn. Een bijzondere ontwikkeling is hierin de easy cover FR. Easy Cover biedt met een EPDM-dakbedekking die volledig voldoet aan de strenge eisen van vliegvuurbestendigheid conform de norm NEN 6063.
Easy cover is een product met unieke eigenschappen, heeft een uitzonderlijk lange levensduur, vraagt nauwelijks onderhoud, is wortelwerend en van nature Ozonbestendig. De impact op het milieu is verwaarloosbaar en de Return on Investment aanzienlijk.
|
✓ Een praktijk gebruiksduur van 50 jaar (SKZ onderzoek maart 2001) |
✓ Een zeer gunstige milieubelastingfactor |
|
✓ Geschikt voor elk traditioneel daksysteem |
✓ Ecologisch verantwoord (loogt niet uit) |
|
✓ Geschikt voor groendaksystemen |
✓ DUBOkeur |
|
✓ Aanzienlijke Return on Investment |
✓ Lichtgewicht ca 1,23 kg/m2/mm |
|
✓ Bitumen- en worteldoorgroeibestendig |
✓ Snelle verwerking door geprefabriceerde membranen |
|
✓ UV-bestendig |
✓ Blijvend elastisch |
|
✓ Veilige verwerking zonder open vuur (NEN 6050) |
✓ Onderhoudsarm |
|
✓ Vliegvuurbestendig (NEN 6063) |
✓ KOMO gecertificeerd (K4276) |
'Ons adviesteam staat voor je klaar'
IPE 4.0 x 4.0 cm
balkjes schutting
2 zijden hout
Levertijd: 2 tot 5 dagen
Gratis: privacy doek
Hout olie
Garantie
Bescherming